WIERTARKA DEKO DKID13Y65
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:ZABRZE, WOLNOŚCI 239
Miasto:ZABRZE
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witamy!
Dziś w ofercie WIERTARKA DEKO DKID13Y65
Sprzęt używany.
Sprawny technicznie.
Stan wizualny - dobry
W zestawie:
- Wiertarka
GORĄCO POLECAMY!
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
WOLNOŚCI 239
41-800 ZABRZE
Stan: Używany
Rodzaj: udarowa
EAN (GTIN): 6975495582314
Seria: wiertarka udarowa młotowiertarka
Moc: 551 - 850 W
Prędkość obrotowa: 3000 RPM
Liczba biegów: 2
Typ uchwytu: zębaty
Rodzaj silnika: silnik szczotkowy
Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 13 mm
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm
Maksymalna średnica wiercenia w metalu: 10 mm
Maksymalna częstotliwość udaru: 4500 BPM
Długość przewodu zasilającego: 2.00 m
Waga wiertarki: 1.70 kg
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.900 kg
Informacje dodatkowe: obroty prawo-lewo, udar
Typ: wiertarka
Napięcie (V): inna
Maksymalna moc: 650.00 W