TELEWIZOR SAMSUNG UE43AU7192 43" LED 4K TIZEN
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:SŁUPSK, SZCZECIŃSKA 29B
Miasto:SŁUPSK
Obiór osobisty: Bezpłatnie
WITAM SERDECZNIE :)
DZIŚ W SPRZEDAŻY:
TELEWIZOR UŻYWANY, SPRAWNY TECHNICZNIE.
STAN WIZUALNY BARDZO DOBRY.
POLECAM ! :)
PROSIMY O UWAŻNE ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ SPRZEDAŻY I PRZEMYŚLANE TRANSAKCJE.
POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZYCH POZOSTAŁYCH AUKCJI.
AJ
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
SZCZECIŃSKA 29B
76-200 SŁUPSK
Stan: Używany
Kod producenta: UE43AU7192UXXH
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 43.00 "
Przekątna ekranu: 108.00 cm
Format HD: 4K UHD
Rozdzielczość ekranu (px): 3840 x 2160
Smart TV: Tizen
Technologia 3D: nie
Technologia HDR: Tak
Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct
Złącza: Common Interface, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45, USB
Liczba złączy HDMI: 3
Liczba złączy USB: 1
Odświeżanie obrazu: 50 Hz
Czas reakcji: 30.000 ms
Tuner: analogowy, DVB-C, DVB-T2
Standard kodowania: H.265/HEVC
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 20 W