TELEWIZOR LED LG 32LQ631C0ZA 32 FULL HD CZARNY
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:WROCŁAW, PLAC KOŚCIUSZKI 20
Miasto:WROCŁAW
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witam serdecznie!
Przedmiotem sprzedaży jest:
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
PLAC KOŚCIUSZKI 20
50-027 WROCŁAW
Stan: Używany
Kod producenta: 32LQ631C0ZA
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 32.00 "
Przekątna ekranu: 80.00 cm
Format HD: Full HD
Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
Smart TV: WebOS
Technologia 3D: nie
Technologia HDR: Tak
Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
Złącza: Common Interface, HDMI, RJ-45, USB
Liczba złączy HDMI: 2
Liczba złączy USB: 1
Odświeżanie obrazu: 60 Hz
Czas reakcji: 0.000 ms
Kontrast dynamiczny (x:1): 1000000
Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Standard kodowania: H.264 (MPEG-4 AVC), H.265/HEVC
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 10 W