PRZENOŚNA PILARKA TARCZOWA CS12V-SC1 STÓŁ ROBOCZY DREMEL F013CS12JM
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:WROCŁAW, KOŚCIUSZKI 159
Miasto:WROCŁAW
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Przenośna pilarka stacjonarna DREMEL Blueprint CS12V-SC1 to kompaktowe i wszechstronne narzędzie 12 V z silnikiem bezszczotkowym oraz zintegrowanym laserem, które zapewnia pewne i czyste cięcia. Dzięki prowadnicom, przystawkom i tarczy z węglików spiekanych z łatwością poradzi sobie z drewnem, listwami czy płytkami winylowymi. Składana konstrukcja pozwala na wygodne przechowywanie, a intuicyjna obsługa sprawia, że od razu możesz rozpocząć pracę.
Dane techniczne:
- Napięcie akumulatora [V]: 12,0
- Pojemność akumulatora [Ah]: 2,0
- Czas ładowania [h]: 1
- Waga [kg]: 5,680
- Wymiary [cm]: 43,5x9,5x7,6
- Prędkość bez obciążenia: 05000 1/min
- Wymiary tarczy [mm]: 85
- Grubość tarczy [mm]: 1,5
- Ustawienie tarczy: po lewej stronie
- Klasa lasera: 1
- Regulacja prędkości: tak
- Ciśnienie akustyczne: 90 dB(A)
- Moc akustyczna: 98 dB(A)
- Poziom drgań: 1,67 m/s
Zestaw zawiera:
- 1x Kompaktowa piła CS12V
- 1x Stół do pilarki stacjonarnej
- 1x Akumulator 12 V / 2 Ah
- 1x Szybka ładowarka Dremel
- 1x Tarcza 85 mm do różnych materiałów
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
KOŚCIUSZKI 159
50-438 WROCŁAW
tel.: 572474199
W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji.
W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.
EAN (GTIN): 4053423304237
Stan: Nowy
Średnica otworu piły: 15.00 mm
Kod producenta: F013CS12JM
Marka: Dremel
Prędkość obrotowa: 5000.00 rpm
Średnica tarczy: 85.00 mm
Praca z szyną prowadzącą: nie
Napięcie akumulatora: 12.00 V
Informacje dodatkowe: akumulator w komplecie
Maksymalna głębokość cięcia: 25.40 mm
Głębokość cięcia pod kątem 45 stopni: 16 mm