TELEWIZOR THOMSON 43UG6400 43" SMART TV GWARANCJA
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:GLIWICE, RACIBORSKA 3
Miasto:GLIWICE
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witam,
Dziś w ofercie:
TELEWIZOR THOMSON 43UG6400 43"
STAN WIZUALNY:
-Przedstawiają zdjęcia
STAN TECHNICZNY:
-Sprawny
W zestawie:
- oryginalne pudełko
- d o w ó d z a k u p u z g w a r a n c j ą
- instrukcje
- pilot
- telewizor
- stopki
- komplet śróbek mocujących podstawę
Dane techniczne/opis:
Typ telewizora: LED
Kolor: czarny
Przekątna ekranu (cale): 43,00 "
Przekątna ekranu: 109,20 cm
Format HD: 4K UHD
Rozdzielczość ekranu (px): 3840 x 2160
Smart TV: Android TV
Technologia 3D: nie
Technologia HDR: Tak
Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
Złącza: HDMI, USB, wyjście słuchawkowe
Liczba złączy HDMI: 3
Liczba złączy USB: 2
Odświeżanie obrazu: 60 Hz
Jasność: 240 cd/m
Tuner: DVB-C
Standard kodowania: H.264 (MPEG-4 AVC), H.265/HEVC, MPEG-4
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 32 W
System dźwięku: 2.0
Technologie dźwięku: Dolby Digital
Klasa efektywności energetycznej: E
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR: G
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR: 58 kWh
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR: E
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR: 39 kWh
Zakrzywiony ekran (Curved): Nie
Standard VESA: 100 x 100
Szerokość produktu z podstawą: 96,50 cm
Wysokość produktu z podstawą: 62,30 cm
Głębokość produktu z podstawą: 18,50 cm
Waga z podstawą: 7,60 kg
Szerokość produktu: 97,00 cm
Wysokość produktu: 57,20 cm
Głębokość produktu: 1,40 cm
Waga produktu: 7,50 kg
PROSZĘ SPRAWDZIĆ PRZY KURIERZE, CZY ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI NIE ULEGŁA USZKODZENIU.
A.P
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
RACIBORSKA 3
44-100 GLIWICE
Stan: Używany
Kod producenta: 43UG6400
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 43 "