TELEWIZOR THOMSON 40FE5606 FHD 40"
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:TYCHY, MONIUSZKI 1E
Miasto:TYCHY
Obiór osobisty: Bezpłatnie
KUPUJĄC NA TEJ AUKCJI KUPUJESZ U LEGALNEJ FIRMY!
W naszej ofercie:
TELEWIZOR THOMSON 40FE5606
- używany, w pełni sprawny technicznie
- telewizor w zestawie z piotem (zamiennik)
NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY
- Model: 40FE5606
- Kolor ramki: Czarne
- ObrazTyp matrycy: LED
- Przekątna ekranu w calach: 40''
- Przekątna ekranu w centymetrach: 100 cm
- Format HD: Full HD
- Rozdzielczość: 1920 x 1080
- Częstotliwość odświeżania: 50 Hz / 60 Hz
- TunerAnalogowe: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 (HEVC)
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
MONIUSZKI 1E
43-100 TYCHY
Stan: Używany
Kod producenta: 40FE5606
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 40.00 "
Przekątna ekranu: 100.00 cm
Format HD: Full HD
Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
Smart TV: Android TV
Technologia 3D: nie
Technologia HDR: Tak
Komunikacja: DLNA, Wi-Fi
Złącza: Common Interface, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45, USB, złącze komponentowe
Liczba złączy HDMI: 2
Liczba złączy USB: 1
Odświeżanie obrazu: 50 Hz
Tuner: analogowy, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Standard kodowania: MPEG-2, H.264 (MPEG-4 AVC), H.265/HEVC
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 16 W