TELEWIZOR SAMSUNG UE40H5000AW 40" LED FULL HD DVB-T DVB-C CZARNY
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:ŚWIDNICA, DŁUGA 45B
Miasto:ŚWIDNICA
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witam serdecznie!
Przedmiotem sprzedaży jest:
Zapraszamy do zakupu!
Opis:
Specyfikacja:
- Przekątna ekranu 40 cali.
- Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD.
- Częstotliwość odświeżania 100 Hz CMR.
- Tuner DVB-T i DVB-C.
- Moc głośników 2 x 10 W.
- 2 złącza HDMI.
- 1 złącze USB.
- 1 złącze SCART Eurozłącze.
- 1 cyfrowe wyjście audio optyczne.
- Średni pobór mocy 45 W.
W zestawie znajduje się:
- Telewizor
- Kabel zasilający
- Pilot
i.s.
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
DŁUGA 45B
58-100 ŚWIDNICA
Stan: Używany
Kod producenta: UE40EH5000
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 40.00 "
Przekątna ekranu: 101.00 cm
Format HD: Full HD
Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
Smart TV: nie
Technologia 3D: nie
Złącza: SCART (Euro), wyjście słuchawkowe, złącze antenowe, złącze komponentowe
Liczba złączy HDMI: 2
Liczba złączy USB: 1
Odświeżanie obrazu: 60 Hz
Tuner: analogowy, DVB-C, DVB-T
Standard kodowania: MPEG-2, MPEG-4
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 20 W