TELEWIZOR SAMSUNG UE40EH5000
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:GIŻYCKO, KĘTRZYŃSKIEGO 6
Miasto:GIŻYCKO
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witam serdecznie
W sprzedaży TELEWIZOR SAMSUNG UE40EH5000
Stan:
Używany oceniony dostateczny+
Produkt sprawny, działa w 100%
Brak uszkodzeń technicznych
Widoczne ślady użytkowania w postaci rys I otarć (STAN WIDOCZNY NA ZDJĘCIACH)
UWAGA! PILOT USZKODZONY! Brak klapki od pilota
Zestaw zawiera:
- Telewizor
- Pilot(uszkodzony)
- Zasilacz
Parametry:
- Model: UE40EH5000
- Typ telewizora: LED
- Przekątna ekranu (cale): 40
- Format HD: Full HD
- Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
- Smart TV: nie
- Liczba złączy HDMI: 2
- Liczba złączy USB: 1
- Odświeżanie obrazu: 60 Hz
Polecam i zapraszam na pozostałe aukcje.
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
KĘTRZYŃSKIEGO 6
11-500 GIŻYCKO
tel.: 732 603 007
W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji.
W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.
EAN (GTIN): 8806071786322
Stan: Używany
Kod producenta: UE40EH5000W
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 40.00 "
Format HD: Full HD
Smart TV: nie
Klasa efektywności energetycznej: B
Model: UE40EH5000
Marka: Samsung
Przekątna ekranu: 101.60 cm
Technologia 3D: nie
Złącza: SCART (Euro), wyjście słuchawkowe, złącze antenowe, złącze komponentowe
Liczba złączy HDMI: 2
Liczba złączy USB: 1
Odświeżanie obrazu: 60 Hz
Tuner: analogowy, DVB-C, DVB-T
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 20 W