TELEWIZOR QLED SAMSUNG QE50Q67BAU 50/ GWARANCJA
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:CHOJNICE, PIŁSUDSKIEGO 8
Miasto:CHOJNICE
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witamy serdecznie!
Przedmiotem sprzedaży jest: TELEWIZOR QLED SAMSUNG QE50Q67BAU 50
W zestawie:
- telewizor
- instrukcja obsługi
- pilot
- kabel zasilający
Dane techniczne:
- Ekran: 50 ", 4K UHD / 3840 x 2160
- Smart TV / Wi-Fi: tak / tak
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz / 60 Hz
- Technologia obrazu: QLED, LED
- Funkcje: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia
- Złącza: optyczne, CI+, Ethernet, HDMI x3, USB x2
Stan wizualny: Bardzo dobry
Sprzęt w 100% sprawny
POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZYCH POZOSTAŁYCH AUKCJI.
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
PIŁSUDSKIEGO 8
89-600 CHOJNICE
Stan: Używany
Kod producenta: QE50Q60BAUXXH
Typ telewizora: QLED
Przekątna ekranu (cale): 50 "