TELEWIZOR QLED 55 SAMSUNG QE55Q77BAT 4K UHD TIZEN
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:KRAKÓW, OSIEDLE CENTRUM D1/U6
Miasto:KRAKÓW
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witamy !!!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą :TELEWIZOR QLED 55 SAMSUNG QE55Q77BAT 4K UHD TIZEN
Stan wizualny oceniam na DOBRY.
Posiada minimalne ślady użytkowania w postaci rys, otarć oraz zabrudzeń.
W ZESTAWIE :
Polecam i zapraszam na pozostałe aukcje.
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
OSIEDLE CENTRUM D1/U6
31-932 KRAKÓW
Stan: Używany
Kod producenta: QE55Q77BAT
Typ telewizora: QLED
Przekątna ekranu (cale): 55.00 "
Przekątna ekranu: 128.70 cm
Format HD: 4K UHD
Rozdzielczość ekranu (px): 3840 x 2160
Smart TV: Tizen
Technologia 3D: nie
Technologia HDR: Tak
Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
Złącza: HDMI, RJ-45, USB
Liczba złączy HDMI: 4
Liczba złączy USB: 2
Odświeżanie obrazu: 100 Hz
Tuner: DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Standard kodowania: H.265/HEVC
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 20 W