TELEWIZOR PHILIPS 32PHT4503 32'' + PILOT
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:KRAKÓW, TELIGI 30B
Miasto:KRAKÓW
Obiór osobisty: Bezpłatnie
WITAMY !!!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą :
W zestawie:
TELEWIZOR PHILIPS 32PHT4503 32''
PILOT
➡ UWAGA‼ Ważne informacje.
ZAPRASZAMY DO NASZEGO LOMBARDU!
UWAGA!!!Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
TELIGI 30B30-835 KRAKÓWtel.:690222158
TELIGI 30B
30-835 KRAKÓW
Stan: Używany
Kod producenta: 32pht4503/12
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 32.00 "
Format HD: HD Ready
Rozdzielczość ekranu (px): 1366 x 768
Smart TV: nie
Technologia 3D: nie
Technologia HDR: Tak
Komunikacja: Bluetooth
Liczba złączy HDMI: 2
Liczba złączy USB: 1
Odświeżanie obrazu: 60 Hz
Tuner: DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Standard kodowania: MPEG-2, MPEG-4, H.264 (MPEG-4 AVC)
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 10 W