TELEWIZOR LG 55UK6470PLC + PILOT
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:PUŁTUSK, ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 7C
Miasto:PUŁTUSK
Obiór osobisty: Bezpłatnie
W naszej ofercie posiaamy:
TELEWIZOR LG 55UK6470PLC
NIE WYSYŁAMY!!!
Telewizor jest używany.
Sprawny technicznie w 100%.
Zdjęcia przedstawiają sprzedawany produkt.
W zestawie
- telewizor
- pilot
- kabel zasilający
Opis produktu:
Wielkość ekranu [cal]: 55"
Standard HD: 4K Ultra HD
Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T2
WiFi: Tak
Smart TV: Tak
Polecam!!!
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 7C
06-100 PUŁTUSK
tel.: 23 692 35 25
W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji.
W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.
EAN (GTIN): 8806098151837
Stan: Używany
Kod producenta: 55UK6470PLC
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 55.00 "
Format HD: 4K UHD
Smart TV: WebOS
Klasa efektywności energetycznej: stara klasyfikacja - dla produktów używanych
Model: 55UK6470PLC
Marka: LG
Technologia 3D: nie
Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct
Liczba złączy HDMI: 3
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 20 W