TELEWIZOR LG 42LW570S- ZD 42" + XIAOMI MI TV SMART STICK 4K
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:GLIWICE, TARNOGÓRSKA 26
Miasto:GLIWICE
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witamy serdecznie!
Przedmiotem sprzedaży jest:
TELEWIZOR LG 42LW570S- ZD 42" + XIAOMI MI TV SMART STICK 4KStan techniczny- sprawnyStan wizualny- widoczne slady uzytkowanania stan bardzo dobry
CO W ZESTAWIE?
✴️TELEWIZOR LG 42LW570S- ZD 42" ✴️+ XIAOMI MI TV SMART STICK 4K✴️2 PILOTY
Zachęcamy do zakupu!
K.A
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
TARNOGÓRSKA 26
44-102 GLIWICE
Stan: Używany
Kod producenta: 42LS570S
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 42.00 "
Przekątna ekranu: 106.70 cm
Format HD: Full HD
Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
Smart TV: Android TV
Technologia 3D: nie
Technologia HDR: Nie
Komunikacja: Wi-Fi
Złącza: RJ-45, SCART (Euro), wyjście słuchawkowe, złącze antenowe, złącze komponentowe
Liczba złączy HDMI: 4
Liczba złączy USB: 3
Odświeżanie obrazu: 60 Hz
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Standard kodowania: MPEG-2, MPEG-4, H.264 (MPEG-4 AVC)
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 10 W