TELEWIZOR LED TOSHIBA 43UA4B63DG 43 CALE
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:SZCZECIN, JAGIELLOŃSKA 72/1
Miasto:SZCZECIN
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witam,
na sprzedaż: TELEWIZOR LED TOSHIBA 43UA4B63DG 43 CALE
Używany, sprawny w zestawie z pilotem.
TV smart około 2 letni.
Ekran: 43" 4K Ultra HD
Matryca: LED 50 Hz
Towar używany, sprawny technicznie.
Zapraszam do zakupu oraz na pozostałe nasze aukcje.
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
JAGIELLOŃSKA 72/1
70-365 SZCZECIN
Stan: Używany
Kod producenta: 43UA4B63DG
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 43.00 "
Przekątna ekranu: 109.20 cm
Format HD: 4K UHD
Rozdzielczość ekranu (px): 3840 x 2160
Smart TV: Android TV
Technologia 3D: nie
Technologia HDR: Tak
Komunikacja: Bluetooth, Miracast, Wi-Fi
Złącza: D-Sub (VGA), HDMI, USB
Liczba złączy HDMI: 4
Liczba złączy USB: 2
Odświeżanie obrazu: 60 Hz
Czas reakcji: 0.000 ms
Kontrast dynamiczny (x:1): 1000000
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 20 W