  • telewizor-led-samsung-ue40h5000aw-40-full-hd-czarny-sieminskiego-37-gliwice
  • telewizor-led-samsung-ue40h5000aw-40-full-hd-czarny-ean-gtin-8806085931732
  • telewizor-led-samsung-ue40h5000aw-40-full-hd-czarny-stan-11323-2
  • telewizor-led-samsung-ue40h5000aw-40-full-hd-czarny-kod-producenta-ue40eh5000
  • telewizor-led-samsung-ue40h5000aw-40-full-hd-czarny-typ-telewizora-211486-250142
  • telewizor-led-samsung-ue40h5000aw-40-full-hd-czarny-przekatna-ekranu-cale-4000
  • telewizor-led-samsung-ue40h5000aw-40-full-hd-czarny-format-hd-129294-2
TELEWIZOR LED SAMSUNG UE40H5000AW 40" FULL HD CZARNY
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:GLIWICE, UL. SIEMIŃSKIEGO 37
Miasto:GLIWICE
Telefon:696140111
E-mail:[email protected]
Godz. otwarcia:8:00 - 21:00(dziś)
Dostawa
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witamy serdecznie!
Przedmiotem sprzedaży jest: TELEWIZOR LED SAMSUNG UE40H5000AW 40" FULL HD CZARNY
Stan wizualny:
Bardzo dobry
Stan techniczny:
Sprawny
W zestawie:
  • Telewizor Led Samsung UE40H5000AW 40'' full hd
  • Kabel zasilający
  • Pilot (brak baterii w zestawie)
Specyfikacja:
  • Ekran: 40" LED, Full HD, 1920 x 1080px
  • Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz
  • Smart TV: Nie
  • Android TV: Nie
  • Tuner: DVB-C,DVB-T,DVB-T2/HEVC/H.265
  • Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
  • Złącza: HDMI x2, USB x1
  • Kolor obudowy: Czarny
  • Liczba złączy HDMI: 2
  • Liczba złączy USB: 1
  • Cyfrowe wyjście optyczne: Tak
  • Wejście komponentowe: Tak
  • Wyjście słuchawkowe: Tak
  • Wymiary z podstawą (cm): (sz) 90.82 x (wys) 57.82 x (gł) 19.64
  • Wymiary bez podstawy (cm): (sz)90.82 x (wys) 53.82 x (gł) 6.48
Najważniejsze zalety:
Zachęcamy do zakupu!
M.F
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
UL. SIEMIŃSKIEGO 37
44-100 GLIWICE
tel.: 696140111
W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji.
W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.
Stan: Używany
Kod producenta: UE40EH5000
Typ telewizora: LED
Przekątna ekranu (cale): 40.00 "
Przekątna ekranu: 101.00 cm
Format HD: Full HD
Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
Smart TV: nie
Technologia 3D: nie
Złącza: SCART (Euro), wyjście słuchawkowe, złącze antenowe, złącze komponentowe
Liczba złączy HDMI: 2
Liczba złączy USB: 1
Odświeżanie obrazu: 60 Hz
Tuner: analogowy, DVB-C, DVB-T
Standard kodowania: MPEG-2, MPEG-4
Liczba głośników: 2
Łączna moc głośników: 20 W