TELEWIZOR LED LG 47LS5600 47" FULL HD 1920X1080 CZARNY + PILOT
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:ZABRZE, TARNOPOLSKA 76
Miasto:ZABRZE
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witam serdecznie
Przedmiotem aukcji jest :
Opis sprzedawanego przedmiotu :
Specyfikacja :
Marka: LG
Model: 47LS5600
Typ telewizora: LED
Kolor: czarny
Przekątna ekranu (cale): 47,00 "
Format HD: Full HD
Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
Smart TV: WebOS
Komunikacja: DLNA
Liczba złączy HDMI: 3
Liczba złączy USB: 1
Standard kodowania: H.264 (MPEG-4 AVC)
Technologie dźwięku: Dolby Digital
ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE NASZE AUKCJE
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
TARNOPOLSKA 76
41-807 ZABRZE
tel.: 728205381
W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji.
W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.
EAN (GTIN): 8808992995517
Stan: Używany
Kod producenta: 47LS5600
Typ telewizora: LED