TELEWIZOR LED LG 37LS5600 37" FULL HD BEZ PILOTA I PODSTAWKI
Stan magazynu:0 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:PIŁA, BYDGOSKA 1A
Miasto:PIŁA
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witamy serdecznie!
Przedmiotem sprzedaży jest:TELEWIZOR LED LG 37LS5600 37" FULL HD BEZ PILOTA I PODSTAWKI
W zestawie:
- Telewizor (bez pilota i podstawki)
Specyfikacja:
- Marka: LG
- Kod producenta: 461981
- Model: 37LS5600
- EAN (GTIN): 8801031004560
- Typ telewizora: LED
- Przekątna ekranu (cale): 37,00 "
- Format HD: Full HD
- Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
- Smart TV: nie
- Technologia 3D: nie
- Liczba złączy HDMI: 3
- Liczba złączy USB: 1
- Klasa efektywności energetycznej: A
Stan wizualny bardzo dobry
WYSYŁKA TOWARU TYLKO I WYŁĄCZNIE PO WPŁACIE NA KONTO. Sprzęt jest używany,w 100% sprawny!
POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZYCH POZOSTAŁYCH AUKCJI.
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
BYDGOSKA 1A
64-920 PIŁA
tel.: 67 357 00 70
W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji.
W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.
EAN (GTIN): 8801031004560
Stan: Używany
Kod producenta: 461981
Typ telewizora: LED