TELEWIZOR 32" DAEWOO DLP-32C3FB
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:PSZCZYNA, BOLESŁAWA CHROBREGO 8
Miasto:PSZCZYNA
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witamy!!!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : TELEWIZOR DAEWOO DLP-32C3FB
PRODUKT UŻYWANY!!!
W zestawie:
- Telewizor
-> Sprawdź nasze inne aukcje, posiadamy bardzo duży asortyment! <-
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
BOLESŁAWA CHROBREGO 8
43-200 PSZCZYNA
tel.: 32 210 51 40
W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji.
W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.
EAN (GTIN): 4056132029620
Stan: Używany
Kod producenta: DLP-26C3FB
Typ telewizora: LCD
Przekątna ekranu (cale): 26.00 "
Format HD: HD Ready
Smart TV: nie
Klasa efektywności energetycznej: brak
Model: DLP-26C3FB
Marka: Daewoo
Rozdzielczość ekranu (px): 1366 x 768
Technologia 3D: nie
Technologia HDR: Nie
Odświeżanie obrazu: 60 Hz