MŁOTOWIERTARKA MACALLISTER MSRH1250-A SDS PLUS 1250 W
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:WARSZAWA, GROCHOWSKA 173/175
Miasto:WARSZAWA
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Przedmiotem oferty jest wydajna młotowiertarka sieciowa marki MacAllister, model MSRH1250-A.
To solidne elektronarzędzie zaprojektowane do wymagających prac budowlanych i remontowych, takich jak wiercenie z udarem czy kucie w betonie i cegle. Urządzenie dysponuje silnikiem o mocy 1250 W, co w połączeniu z prędkością obrotową do 930 obr./min zapewnia wysoką skuteczność działania. Maksymalna średnica wiercenia określona przez producenta to 30 mm. Sprzęt wyposażono w popularny i niezawodny uchwyt roboczy w standardzie SDS Plus, który umożliwia błyskawiczną i beznarzędziową wymianę wierteł oraz dłut. Pracę ułatwia również obracana rękojeść boczna oraz wygodny, niebieski przełącznik trybów pracy.
Sprzęt jest używany, sprawny technicznie i znajduje się w dobrym stanie roboczym.
Specyfikacja techniczna:
- Producent: MacAllister
- Model: MSRH1250-A
- Moc znamionowa: 1250 W
- Zasilanie: 220-240V ~ 50 Hz
- Prędkość obrotowa: 0 - 930 obr./min
- Maksymalna średnica wiercenia: 30 mm
- Typ uchwytu: SDS Plus
Stan wizualny i techniczny:
- Stan ogólny: Używana / Sprawna / Dobry (roboczy).
Zestaw zawiera:
- Młotowiertarkę MacAllister MSRH1250-A
- Rękojeść boczną
- Oryginalną walizkę transportową (brak jednego zaczepu)
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
GROCHOWSKA 173/175
04-111 WARSZAWA
Stan: Używany
Seria: MSRH 1250-A
Funkcyjność: 2-funkcyjny (wiercenie z udarem i podkuwanie)
Napięcie zasilania: 230.00 V
Maksymalna moc: 1250.00 W
Energia udaru: 4.20 J
Maksymalna liczba udarów: 4500
Typ uchwytu: SDS Plus
Prędkość obrotowa: 800 RPM
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 40 mm
Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 32 mm
Maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm
Maksymalna średnica wiercenia koronką: 1 mm