MŁOT UDAROWY TRYTON TMM1600X 1600W SDS-PLUS
Stan magazynu:1 szt.
Sprzedawca
Lokalizacja:JASTRZĘBIE ZDRÓJ, AL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2B
Miasto:JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Obiór osobisty: Bezpłatnie
Witam serdecznie!
Przedmiotem sprzedaży jest:
Opis:
Tryton TMM1600X to mocny młot udarowy do wiercenia i kucia w betonie i twardych materiałach. Dzięki dużej mocy 1600 W i uchwytowi SDS-plus sprawdza się w ciężkich pracach budowlanych i remontowych.
Dane techniczne:
- Producent: Tryton
- Model: TMM1600X
- Moc: 1600 W
- Typ: Młot udarowy z funkcją wiercenia i dłutowania
- Uchwyt: SDS-plus
- Prędkość obrotowa: Regulowana
- Energia udaru: Wysoka (do ciężkich prac)
- Funkcje: wiercenie, udar, dłutowanie
W zestawie znajduje się:
- Młot udarowy
R.R
UWAGA!!!
Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem:
AL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2B
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ
tel.: 32 434 04 03
W przypadku odbioru osobistego towaru prosimy udać się do tej lokalizacji.
W siedzibie firmy nie jest prowadzona żadna sprzedaż.
EAN (GTIN): 5903755069207
Stan: Używany
Typ uchwytu: SDS Plus
Energia udaru: 25.00 J
Zasilanie: sieciowe
Marka: Tryton
Seria: Inna
Maksymalna moc: 1600.00 W
Napięcie zasilania: 230.00 V